Артстудія бібліотеки в рамках виставки Тетяни Куліш «Акварелі і не тільки…» запрошує на творчу зустріч з автором.


Куліш Тетяна Анатоліївна закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва. Працювала художником з оформлення тканин на Черкаському шовковому комбінаті, старшим викладачем на кафедрі дизайну в Черкаському державному технологічному університеті. Член спілки дизайнерів України. Т.А. Куліш – автор кількох персональних і постійний учасник всеукраїнських та міжнародних виставок. Роботи художниці знаходяться у музейних колекціях та приватних збірках України, США, Ізраїлю та інших країн.
Тетяна Анатоліївна працює у різноманітних художніх техніках, проте, справжнім захопленням художниці є акварель. Т.А. Куліш є учасником українських та міжнародних акварельних проектів, координатором міжнародної акварельної спільноти в Черкасах та ініціатором бієнале «ДНІ-ПРО».

16 лютого з 14.00 до 17.00 ми будемо спілкуватися з пані Тетяною, спостерігати за технічними прийомами та художньою майстерністю, станемо свідками народженням живописної композиції «Тюльпани» в техніці акварелі.

Тих, хто планує долучитися до творчого процесу, просимо мати з собою акварельні фарби, пензлі та папір)))

Відділ мистецтв /3 поверх бібліотеки/
т. /0472/ 37 82 77.