2 роки ми виробили "формулу", яка відкриває шлях до власної справи кожному бажаючому. І вся Школа - це комбінація трьох компонентів цієї "формули":

  1. ПРИЧИНА або МОТИВ. Повинна бути досить вагома причина, щоб зважитися і почати власну справу. Або захотіти щось поміняти в уже існуючому справі. І тут два варіанти: Або це жорсткі життєві обставини, коли у вас немає більш простих варіантів заробити. Або це невгамовне бажання втілити в життя свою ідею. Таке нестримне, що ви забуваєте спати і їсти. Коротше, це стан, коли ви не можете не діяти. У нього досить важко завести людину штучно. А ми не мотиваційні спікери, які качають аудиторію. У нас інша професія. Тому ми створили фільтр, який фільтрує і залишає в групі тільки тих, у кого є достатні причини. Фільтр - це безкоштовний блок навчання на початку - Басейн. Тут є завдання, які ви повинні виконати, щоб просуватися вперед. Не виконали - не пройшли до наступного етапу. До кінця Басейну зазвичай доходять 2-3 людини з 10.
  2. ЗНАННЯ. Це відповіді на питання ЩО і ЯК робити? Якщо ви не можете не діяти, - це вже половина справи. І часто на цьому етапі нас стопорить невизначеність. Ми банально не знаємо ЩО і ЯК робити, щоб дійти до результату. І скисає. А запуск і ведення власного справи - це не вища математика. Тут все давно відомо. Тому ми склали дорожню карту (ЩО робити) і зібрали набір інструментів з інструкціями до них (ЯК робити). І весь курс - це проходження цієї дорожньою картою і освоєння і використання інструментів.
  3. Дисципліна. А ось тут - найцікавіше. Тому що одна справа надихнутися і зробити перші кроки. А ось утриматися на дистанції, коли стане важко, - цей завдання, з якою самостійно здатні впоратися далеко не всі люди. І ось це головна функція Школи: ми створюємо для вас спеціальне середовище підтримки і під-зад-піналкі. І ви йдете вперед навіть коли капець як важко і стрьомно. Або здуває і тихенько сходіть з дистанції, щоб не заважати іншим.