ПОЧИНАЄМО рік Із хороших новин: улюблений Малюков й доросла конкурс КНИЖКОВИХ відеооглядів "Фабрика вражень" возвращается! Правила, як и всегда, Прості: знімі Яскравий, креативний и переконливим Відеоролик про книгу, що тебе враз, трівалістю до 3 хвилин, Закохана у це видання якнайбільше чітачів і ... отримай електронних книг в подарунок!
До РОЗГЛЯДУ пріймаються роботи дітей и підлітків ВІКОМ від 6 до 18 років. Матеріал маєш вівантажіті на один зі спеціалізованіх сервісів обміну файлами (например, Ґуґл-диск) и надіслаті нам посилання на агентство него на адресу [email protected] до 27 березня. Головний приз прісуджує фаховості журі.
Та ми цінуємо мнение наших конкурсантів! Минулого разу всім сподобалось ідея з дитячим журі - и учасникам змагання, и самим Юнім суддю. Ми вірішілі повторити цею досвід и цьогоріч знову обіцяємо залучіті до суддівства юних чітачів-переможців творчих и кнігоманськіх конкурсів. Автори 10 найкращих, на мнение дитячого журі, відеооглядів вірушать на екскурсію на студію одного Із Черкаських телеканалів або телерадіокомпаній.
Кроме того, буде визначення переможець глядацькіх сімпатій, что Здобудь окремий приз (про нього повідомімо пізніше). Таким переможця стані тієї автор, чий Відеоролик наберіть найбільшу Сумарний Кількість переглядів на каналі Черкаської обласної бібліотеки в YouTube та на Цій странице події у фейсбуці.
Більше деталей про вимоги до робіт, Критерії оцінювання, супровідну інформацію про авторів ТОЩО можна найти в Положенні про конкурс на сайті бібліотеки: http://chobd.ck.ua/index.php/2011-05-25-09-50-46 / bibliotechnomu-fakhivtsyucol240 / 2011-02-04-10-52-59 / 6322-polozhennia-pro-provedennia-konkursu-knyzhkovykh-videoohliadiv-fabryka-vrazhen

Чекаємо на цікавіх, вдумлівіх и харизматичних кніголюбів! І, звісно, на Нових відеогеніїв;)