Група Антитіла продовжує успішний тур "Hello" Україна. П'ять міст, чотири стадіони, аншлаги і поспіль два Палацу спорту в столиці - так пройшла перша його частина в 2019 році. В унісон з антитілами вісімдесят тисяч прихильників вже заспівали пісні з нового альбому, в підтримку якого відбувається тур. Прийшов час почути і побачити шоу "Hello" всій країні!

На концерті в Палаці Спорту Антитіла оголосили про другу половину великого туру. Від Заходу до Сходу, від театрів до стадіонів, від районних містечок в міста мільйонників. На майданчиках країни група представить двогодинну музичну програму з хітів нового альбому, серед яких "ТДМЕ", "Віріла", "Лови момент" і попередніх платівок: "Все красиво", "Люди як кораблі", "БудуВуду" та інші. Як доповнення - атмосфера спецефектів, світло і сучасний живий звук світового рівня. Адже саме Антитіла на своїх концертах вперше в Україні представили краще сценічне обладнання, в 2018 році отримало найвищі світові нагороди на музичній виставці в США. Ексклюзивна стадионная сцена в формі півкола і вагою 68 тонн буде адаптована під всі туровіе концертні майданчики,

"Нас завалили в месенджерах і на пошту групи проханнями приїхати в те чи інше місто. З кожним новим нашим стадіонних концертом хвиля захоплених відгуків і сарафанне радіо розліталися по всій країні. Тому ми, як і обіцяли розширюємо географію туру HELLO. Так що чекайте нас на нових стадіонах і великих багатотисячних критих залах з більше трьох годинною програмою, шоу, звуком і світлом світового рівня "- додав Тарас Тополя.

Тур "Hello" почався 25 травня 2019 з "Арени-Львів" на підтримку однойменного альбому. Стадіонів концерти відбулися у Львові, Харкові, Полтаві, Одесі та Києві. Це восьмий тур групи Антитіла, але вперше вони представили шоу такого формату для своїх прихильників. "Hello" - це два роки підготовки, синергія мільйонів шанувальників по всьому світу і праця великої команди антитіл.

Так Антитіла звучать сьогодні. Звучать для всієї родини.

Антитіла - більше, ніж музика!