Запрошуємо на великий сольний концерт молодого і талановитого артиста Льоші СВіК. Льоша Свік - автор таких хітів як "Малиновий світло", "Дим", "Я хочу танцювати", "Літаки", "Стерво". 

Льоша Свік - справжній прорив в світі сучасної музики. Його кліпи набирають мільйони переглядів на YouTube, а треки потрапляють в топ-чарти таких радіостанцій як LikeFM, DFM і Радіо Рекорд. Кліп на пісню "Я хочу танцювати" набрав майже 17 млн ​​переглядів на YouTube; Трек "Дим" потрапив в топ 30 найпопулярніших треків в VK і BOOM, а "Малиновий світло" увійшов в десятку найбільш прослуховує треків минулого року за версією YouTube. Також виконавець отримав нагороду "100% хіт" від телеканалу Music Box.

Перший альбом виконавця, який називається "Юність", отримав позитивний відгук в пресі, а альбом весняний "Алібі" не залишив нікого байдужим. Варто зазначити, що в червні минулого року Льоша Свік став спеціальним запрошеним гостем і виступив на розігріві у зірки світового масштабу - Dua Lipa.

Концерт обіцяє стати одним з найцікавіших музичних подій цього року, а також великим подарунком для слухачів, які цінують молоді таланти і сучасну музику.