"Якщо у тебе немає Вчителі - подорожуй. Якщо є - тим більше".

Подорожі - це прекрасна можливість познайомитися з новими культурами, доторкнутися до різноманіття Миру, насолодитися красою нашої планети. Це також захоплююча зустріч з собою. Освоюючи нові простори, ми можемо побачити свої кордони і розширити їх, таким чином трансформуючись.

Перша фотовиставка "Світ очима йогів" в Черкасах присвячена місцям, знаковим для містичних традицій Миру. Місцях, які стали колискою людської мудрості. В яких завмирає дух від можливості стикнутися з чимось більшим і надихнутися на власний духовний пошук.

Послухати лекції про подорожі і поспілкуватися з організаторами можна буде на урочистому відкритті виставки, 29 січня, о 17:00.

Про проект:

"Світ очима йогів" - проект Української Федерації Йоги і YogaTravel, присвячений подорожі як способу духовного розвитку. Фотовиставки та лекції мандрівників в рамках проекту проходять у великих містах України з 2014 року і дають можливість поглянути на самі різні куточки світу під незвичайним ракурсом, а також надихнутися на власні подорожі.

Телефон для довідок: (093) 774-95-53