Запрошуємо на 13-у щорічну обласну виставку "Мистецтво орігамі".

Організатор події - Комунальний заклад "Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" Черкаської обласної ради.

У перекладі з японської мови орігамі - фігурка, складена з паперу. Спочатку такі фігурки використовували в культових цілях. У свята ними прикрашали статуї богів в храмах. Незабаром вміння робити витончені паперові фігурки набуло широкого поширення. У знаті воно стало сприйматися як ознака освіченості і хороших манер. Пізніше це захоплення перейняли прості люди, воно набуло національного масштабу.

Захоплення мистецтвом паперової пластики сьогодні поділяють не тільки жителі Країни висхідного сонця, де воно зародилося, але і багато інших. Популярним японське паперове мистецтво стало і в Україні. Тому з 2006 року в Черкасах проводиться виставка дитячих робіт, виконаних в різноманітних техніках складання паперу.

Тема цьогорічної виставки "Казкові герої" стала загальною для всіх композицій, виконаних учнями позашкільних закладів Черкаської області. В експозиції виставки представлено більш ніж 150 робіт учнівської молоді з усієї області.

В рамках виставки також проводився конкурс, де визначили кращі роботи, виконані в різних техніках орігамі.

Оцінювання проводилось в декількох номінаціях: "Класичне орігамі", "Просте орігамі", "Композиційне орігамі", "Сувеніри на основі орігамі", "Одяг, аксесуари, прикраси", "Косудамі", "Вироби в техніці кірігамі", "Гофрирування" , "друге життя старої книзі".