Яскравий, легкий, дико смішний спектакль про неможливість самотнього існування, про необхідність утримати свою другу половину, навіть якщо в ім'я любові доведеться піти на розумні, але екстраординарні заходи.

Євлампія Теодорівна - дама середніх років, вже 10 років як вдова, вирішує покінчити з самотністю. Вона дає оголошення в газету і, порадившись з картами Таро, приймає рішення вибрати майбутнього супутника з п'яти перших претендентів.

Сусід Євлампії - вчений Нестор Павлович давно претендує на руку і серце вдови і його ніяк не влаштовує будь-якої розклад без його участі. Нестор привертає свого колишнього приятеля професійного картяра Василя, пам'ятаючи, що той дуже непогано грав у інститутському театрі. Нестор Павлович пропонує Василю зіграти п'ять ролей, з'явившись до Євлампії в образах п'яти огидних персонажів, щоб та назавжди відмовилася від думки вийти заміж за кого небудь, крім Нестора.

Однак в процесі вистави, Василь, натхненний інтелектом Євлампія, а також її чотирикімнатній квартирою, вирішує зіграти свою гру і одружитися на вдові сам. Виникає пікантна ситуація.

Автор: Миро Гавран.

В ролях: Л.І.Удовіченко, М.А.Башаров, С.В.Колесніков.