Народжене в Аргентині, в Буенос-Айресі, більш, ніж 100 років тому, аргентинське танго сьогодні - улюблений танець тисяч людей по всьому світі.
Пристрасне танго передає особливий світ сильних почуттів...
Танець настільки унікальний, що внесений до фондів ЮНЕСКО, як світове культурне надбання.

Всесвітній День аргентинського танго відзначається 11 грудня. І на честь цього видатного свята ми запрошуємо вас на унікальну подію - Вечір старовинного українського танго.
Так, так, в свій час танго почало свою подорож Европою, і звуки його лунали в кращих музичних салонах Львова, Станіслава, Тернополя.
Одним з авторів танго з українською лірикою є Богдан Весоловський.
Без танго, фокстротів та вальсів Бонді не обходилися українські вечорниці у Львові та інших містечках в 30-х роках минулого сторіччя. Відоме танго "Прийде ще час" було написане Богданом у віці 22 років. А танго "Лети,тужлива пісне.." стала славнем українських емігрантів у Канаді.
Богдан Весоловький залишив нам у спадок майже 130 пісень.
Під час нашого вечора ми послухаємо самі відомі та улюблені багатьма пісні композитора-пісняра у виконанні прекрасної вокалістки, унікального сопрано, Олени Лютаревич-Марченко. Олена - солістка черкаської обласної філармонії. В її репертуарі безліч класичних творів, складних арій. Для нас Олена заспіває старовинне українське танго під акомпонемент Олени Бєлкіної.

Окремо хочемо розповісти про місце проведення заходу. На другому поверсі нашого музею є зала, присвячена історії Черкас кінця 19 - початку 20-го сторіччя. Атмосфера, що панувала в той час, експонати - все це підкреслить основний настрій події. Оживе старовинний рояль...

І як же вечір танго без танців?!
Щоб відчути особливий настрій танго - для нас танцюють викладач школи танго Віта Кулик та Довгань Олександр.
Для тих, хто має бажання освоїти деякі па в танго - викладач школи танго та автор проекту "Вуличні танці", разом з Вітою Кулик пропонують не відкладати "на колись", і почати одразу під час заходу!

Важлива інформація!!!
Наша подія досить камерна, і кількість гостей, яку може вмістити експозиційна зала, обмежена. Тому обов"язкове попереднє бронювання квитків.

Інформацію щодо придбання квитків можна отримати за номерами: 0674717773 та 0503137505
Викладач танго та автор проекту "Вуличні танці" Вікторія Духота