Черкаський художній музей запрошує Вас 23 листопада 2019 року о 15.00 на майстер-клас від вінницького фотографа Вадима Козловського "Як красиво сфотографувати звук від падіння сніжинки. Розмова про пейзажну фотографію".

Вадим Козловський – відомий фотограф з Вінниці. Кілька його робіт з серії «Геомертія краєвиду» буде експонуватись в нашому музеї в рамках виставки «Барба на Бучаку: afterparty».
15 квітня 1904 році у листі до Еміля Бернара Поль Сезан озвучив один зі своїх найпопулярніших, як зараз говорять, мемів: «Трактуйте природу за посередництвом циліндра, кулі та конуса у перспективних скороченнях».

Цей простий, на перший погляд, постулат послужив теоретичною основою для розвитку образотворчого мистецтва та розквіту різноманітний художніх течій на багато років уперед.
Рівно через століття, у квітні 2004 році я почав знімати пейзажі, з метою мого персонального вивчення натури, які можна об’єднати загальною назвою «Геометрія краєвиду». У цих пейзажах я втілив своє власне розуміння сказаних Сезаном слів. Спочатку я знімав ще на плівку, а з 2006 року, перейшовши на цифру, всю подальшу роботу над проектом проводив саме у цифровому варіанті, так що плівкові кадри так і залишились невідсканованими.
У представленому альбомі частина робіт, що були зроблені з 2006 по 2015 роки. Усього колекція містить близько 100 зображень. На моїх фотографіях зображена переважно земля – зорана, засіяна, інколи біла, засніжена, або прикрашена кольорами того, що на ній вродило, земля зі слідами перебування людини, але людей на фотографіях немає, як немає і слідів індустріального впливу на середовище – стовпів, дротів тощо. Лінії, форми та кольорові площини – це мої зображувальні засоби, а головна героїня моїх фотографій – Мати-Земля." – Вадим Козловський

Про автора:
Вадим Козловський – фотохудожник, живе і працює у Вінниці. Один з найвідоміших українських фотографів. Він є членом Національної спілки фотохудожників України з моменту її заснування, а також входить до складу художньої ради. На його рахунку близько 50 проектів у 35 країнах світу. Вінничанин брав участь у численних українських та зарубіжних конкурсах у Франції, Італії, Ірландії, Польщі, Грузії та багатьох інших країнах. У 1997 році був нагороджений почесним званням «Художник Міжнародної федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО (AFIAP)».

Вхід 10 грн.
Деталі та реєстрація за номером телефону: 0501755890