Два роки поспіль ми проводили в Бучаку арт-фестиваль #БарбанаБучаку Таким чином ми привернули увагу широкої аудиторії до проблем села Бучак - його порятунок та збереження, до проблем проекту канівської ГАЕС - цілком корумпованого та непотрібного, до проблем гідроенергетики загалом, що вбиває наші ріки.
Але фестиваль - це не лише про проблеми, це пропозиція розвитку, адже Бучак та Трахтемирівський півострів загалом - це туристична перлина. І фестивальний рух -- це можливість розвиватись та заробляти кошти. Крім того -- залишки недобудованої ГАЕС - це надзвичайно цікава лакоція для художників, а відповідно і глядачів.
Арт-частина цьогорічної Барби була присвячена фотографії, і ось тепер - у листопаді - ми презентуємо вам нашу літню експозицію.
Виставка "Барба на Бучаку: Afterpaty" відкриється 22 листопада о 17.00 в Черкаському обласному художньому музеї. Ви побачите фотографії Яни Кононової, Vadim Vadkoz Kozlovsky , Garry Efimov, Igor Belskyo та групи Pinholiero Banditos , твори Ярослав Могилев . Під час відкриття буде трошки музики, віршів та багато спілкування. Напередодні Ігор Бєльський одним зі своїх фотоапаратів зробить фотографію міста Черкаси. Вадим Козловський 23 листопада проведе майстер-клас з сучасної фотографії. Також буде організовано дискусійну зустріч з приводу перспектив ліквідації наслідків радянської гідроенергетики.