Запрошую вас на тренінг про розвиток стосунків у парі на тему "Щасливі разом".

Автор кількох хороших книг про принципи та закономірності побудови стосунків між людьми Ерік Берн зазначав: "... неприязнь возникает, когда люди не видят по-настоящему друг друга и/или не говорят прямо обращаясь друг к другу."

Тренінг "Щасливі разом" допомагає прояснити, що може заважати парі розвиватися а що насправді сприяє її розвитку. Також даний тренінг допоможе знайти відповіді на такі важливі запитання:
- За якими закономірностями розвиваються стосунки в парі.
- На якому етапі розвитку перебувають ваші стосунки. - Як говорити прямо про свої очікування, невдоволення, образи і при цьому зберігати хороші стосунки.
- Як можна відновити повагу один до одного, якщо вони були втрачені. - Що чекає на вашу паріу у близькій та далекій перспективі.
- Як домовлятися, щоб домовленності працювали і приносили хороші результати для кожного партнера і для пари.

Тренінг відбудеться 19 жовтня в 10:00-17:00
Брати участь можуть всі охочі дорослого та підліткового віку Вартість участі - 500 грн.
Участь можлива в скайпі
Для реєстрації важлива передплата у розмірі 200 грн. (предоплата не повертається). Дата тренінга може змінюватися у крайньому випадку, коли група не набралась. Предоплата повертається, якщо тренінг не відбудеться з причини організаторів.

ТренIнг проводить - Валентина Захарченко, сертифікований транзакційний аналітик в області психотерапії європейського реєстру, CTA-P-EATA.
Реєстрація: 093-616-25-40 (Осадчук Юлiя)