Одне з наймасштабніших і найбільш видовищних святкувань Покрови і Дня захисника України буде проходити під Києвом - в Стародавньому Києві в Князівстві "Київська Русь".

Можна буде здійснити подорож у часі в епоху князя-козака - Святослава і величної Київської Русі, за часів, коли зароджувалася слава нашої держави, формувався і гартувався бойовий дух богатирів - захисників наших земель і нашої країни.

Продовжиться розважальна програма театралізованими постановками, виступами акторів кінно-трюкового театру і народних колективів. Гості побачать запальні скачки верхи на конях, а також унікальне і захоплююче дійство - княжу полювання, під час якої можна буде побачити володіння різними видами зброї на галопі. Вправні вершники будуть метати списи, демонструвати володіння шаблями і мечами, а також верхову стрільбу з лука.

Гості мають можливість відвідати музеї та експозиції, постріляти з лука в середньовічному тирі, битися на м'яких мечах, викарбувати монету, переодягнутися в костюми часів Київської Русі і влаштувати яскраву фотосесію, своїми руками зробити сувенір на майстер-класах з народних ремесел або вибрати вже готовий на ярмарку майстрів або в магазині.

Стародавній Київ до Князівстві "Київська Русь" багатий на чудеса! І одне з них - це прекрасні коні унікальних історичних порід, зібраних з усього світу. Представників деяких порід більше ніде не побачити, адже вони були привезені в Україну в єдиному екземплярі. На "горіховому поле" амфітеатру гостей чекає безпосереднє, живому спілкуванню із цими прекрасними створіннями. Коней можна погладити, покататися на них верхи або в екіпажі.

Програма подарує незабутні емоції, як дорослим, так і дітям. У кожного відвідувача буде можливість долучитися до розважальній програмі та стати її частиною. Відвідувачів середньовічного міста запросять до запальним флеш-моби і конкурсам.