Хочеш пригод і яскравих вражень? Відвідай теренову гру "Січ: сила і честь імені братів Чучупак", яка буде проходити 3-6 жовтня в Холодному Яру на Черкащині!

Що означає це дивне слово "ТЕРЕНІВКА"?

Тернівки або тернові гри - це командна гра, які проходять на певній території (в основному на місцях, де відбувалися знакові історичні події) і вимагають заздалегідь докладного планування.

Тернові гри пронизані духом пригод, вони мотивують учасників бути ініціативними, пробуджують почуття командності і відповідальності.

В чому полягає суть теренової гри?

Всі учасники гри діляться на дві сотні, на чолі яких стоїть сотенний. Основна мета - забрати прапор противника і зберегти свій до завершення гри. Прапор - головна цінність сотні, втрата якого означає програш в грі. Щоб забрати прапор, необхідно подолати цілу сотню протилежної команди. Для цього у кожного гравця в руці знаходиться символ життя - пов'язка. Зірвати пов'язку означає вбити супротивника.

Навіщо проводити тернові гри?

Подібні заходи виховують сильну, здорову молодь, допомагають вдосконалюватися, отримувати нові знання і вміння, вивчати історію, розвивати себе і тим самим держава.

Що дає участь в "теренівці"?

Перш за все, тернівки виховують дисципліну духу, поведінки, розуму і думки - вміння концентруватися на необхідному, досконало зорієнтуватися і виконати своє завдання, вміння гідно поводитися в будь-яких ситуаціях!

Друге - це люди. На теренівках ти не просто знайдеш справжніх, щирих друзів, а й навчишся працювати в команді, і це неймовірно круто!

Хочеш провести незабутні чотири дні серед мальовничої природи, в колі добрих людей, та ще й отримати стильну футболку учасника? Тоді реєструйся на теренову гру "Січ: сила і честь" за посиланням.

Участь в грі абсолютно БЕЗКОШТОВНЕ!

Умови участі: 16-28 років, наявність страхового поліса.

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, відділ національно-патріотичного виховання Мінмолспорта, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, ГО "ВМР" Національний Альянс ".

Контактна особа: Юлія (068) 201-12-09.