Є в Черкасах сучасний і великий мікрорайон - Митниця. Ця назва асоціюється у містян з багатоповерхівками, річковим вокзалом, набережною з ліхтарями…
Але, уявіть собі, ця місцевість мала колись зовсім інше обличчя. І була вона колискою нашого міста. Саме тут, на березі Дніпра, селилися в давнину перші поселенці, біля річки будували заводи і фабрики, збирали ярмарки. Територію біля Дніпра, де вирувало торгове життя здавна називали Митницею, бо тут, на перехресті торгових шляхів, був митний двір, де брали плату (мито) за право торгувати на прилеглих землях. Невеликі одноповерхові хатки, які навесні страждали від повені, підприємства, де працювала більшість черкасців, залізнична колія, яка тягнулась через усе місто сюди до пристані, школа, клуб, магазини - усе поглинули в 1960 році води Кременчуцького водосховища.
Авторська екскурсія «Стара Митниця: звідси починались Черкаси» перенесе нас в далеку минувшину рідного міста. Музейна експозиція та трішки уяви – все, що знадобиться для віртуальної прогулянки вуличками старої Митниці. А наостанок спустимося в Долину троянд, щоб звідти помилуватися поодинокими будинками, що досі нагадують про неї.
Любий друже, запрошуємо тебе на пошуки черкаської Атлантиди!!!
Попередній запис по телефону 0970983676.
Вартість - дорослі - 50 грн., діти - 25 грн.