Макс Ліндер - відомій французький актор-комік, один з найпопулярніших «королів сміху» часів німого кіно. Сценарист, режисер та художній керівник багатьох короткометражних фільмів. Президент Асоціації кіноакторів (1925 рік).
«Макс - викладач танго» (фр. Max professeur de tango, 1912) - фільм Макса Ліндера.
Сильно напідпитку героя приймають за відомого танцюриста. Його запрошують в сім'ю, яка хоче навчитися танцювати танго - наймодніший у той час танець. Захмелілий денді робить всілякі безглузді рухи і веде себе досить нечемно, а його учні наслідують його.
«Сім років нещастя» (анг. Seven Years Bad Luck, 1921) - фільм Макса Ліндера. Слуга і служниця героя випадково розбивають велике дзеркало в туалетній кімнаті. Вранці Макс в стані сильного алкогольного похмілля йде голитися. Кухар, дещо схожий на господаря, встигає переодягнутися в піжаму і дзеркально копіює його руху. Той списує зовнішні відмінності на свій стан, але скоро починає розуміти підступ. Його відволікає телефонний дзвінок. У цей час слуги вставляють у раму нове дзеркало. Макс, бажаючи покарати кухаря, кидає в дзеркало важкий черевик і, відповідно, розбиває його. І в повній відповідності з народними повір'ями починаються сім років нещастя.
Телефон для запису: 0970983676
Вартість: дорослі - 35 грн., пенсіонери, студенти - 25 грн., діти - 20 грн.