Всеукраїнський інтегрований благодійний фестиваль "КРИЛА ВІРИ І ДОБРА. Черкаси- 2019" проводиться для вихованців дитячих будинків (КЗ "Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини" Чор "Малятко" та ін.), Дітей з інвалідністю (різних нозологій - партнери по захід КНМ "Черкаський УРЦ "Країна добра Чор", Обласний центр дитячої онкології та гематології КНП "Черкаський ООД Чор"), дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих умовах та дітей бійців АТО (партнери - ГО "Сила доброти", "Громадський блокпост", "Життя без бар'єрів "," оюз Ветеранів ВДВ і Військ спеціального призначення "," Група Патріот "," Спілка воїнів АТО "," Об'єднання Бойцов Реформаторів ", Комунальний заклад"

Програма фестивалю:

  • 10:00 - 13:00 - Цікаві ігрові навчання від Управління патрульної поліції в Черкаській області.
  • 10:00 - 13:00 - "Чи можна навчитися дресирувати собак?" - майстер клас від Черкаського клубу службового собаківництва і школи кінологів.
  • 10:00 - 13:00 - Піщана анімація для терапевтичних занять з дітьми з полтавської благодійною організацією "Зернятко".
  • 10:00 - 13:00 - Конкурс дружніх шаржів від організатора Міжнародного фестивалю карикатур "Карлюка" - Михайла Шлафера.
  • 10:00 - 13:00 - Художні майстер-класи для подарунків українським військовим зони АТО напередодні Дня Захисника України.
  • 10:00 - 13:00 - "Наукова будиночок" від ФІМЛІ - демонтстрація хімічних і фізичних дослідів, знайомство з експерементальний наукою.
  • 10:00 - 13:00 - Всеукраїнські спортивні змагання "Ігри Смайл".
  • 14:00 - 15:00 - Інтелектуальні змагання "Що? Де? Коли?".
  • 14:00 - 16:00 - ГО "Книжковий маестро": книжкові подарунки, дитячі майстер-класи, знайомство з авторами.
  • 15:00 - 17:00 - Закриття Дитячого фестивалю "Крила віри і добра. Черкаси-2019": нагородження переможців, святковий концерт.

Організаторами фестивалю виступає Rotary club Cherkasy, який активно займається маленькими пацієнтами Обласного центру дитячої онкології та гематології КНП "Черкаський обласний онкологічний диспансер Чор" а також працює над реалізацією глобального гранту на придбання медичного обладнання для центру спільно з американськими Ротарійцямі з штатів Флориди.

Також Rotary club Cherkasy виступає організатором багатьох благодійний акцій і заходів для маленьких черкащан, які потрапили в складні життєві ситуації і бере активну участь у громадському житті міста.

Rorary club Cherkasy активно співпрацює з Ротарійскімі колегами всієї України та світу, втілюючіі в життя велику Rotary-місію - Служіння незважаючи на всі!

Співорганізаторами фестивалю в цьому році також виступають: ЖК Київ-столиця, ЖК Полтава ЖК Княжий Львів, Ротаракт ЖК Черкаси, Интеракт ЖК Черкаси.

Фестиваль проводиться за сприяння Черкаської міської ради.