Команда театрального фестивалю аматорських театрів "FORTUNA_FEST_2019" запрошує до співпраці людей різного віку і з різним досвідом! Якщо ви любите мистецтво і маєте вільний час - приєднуйтесь до нашої команди.

Участь в "FORTUNA_FEST_2019" - це можливість набути досвіду в галузі підготовки масштабних культурно-мистецьких заходів, а також поспілкуватися з цікавими людьми і взяти участь в безкоштовних майстер-класах.

Запрошуємо 27.09.2019 на відкриття, о 17:00 в ДК ім. І. Кулика; і 29.09.2019 закриття, о 18:00, в Палаці Молоді.

Разом з "FORTUNA_Fest" саме ти маєш можливість зануритися в безмежний світ театрального мистецтва, долучитися до участі в створенні і проведенні фестивалю, завести багато друзів з різних куточків світу та багато іншого.

У програмі фестивалю передбачено багато цікавих заходів. Зокрема, і ярмарок-продаж виробів прикладного мистецтва. Крім того, будемо раді, якщо ви захочете поділитися досвідом і провести для учасників фестивалю майстер-клас.

У репертуарі "FORTUNA_FEST_2019" театральні вистави, як то кажуть, на всі смаки. Цінителів нестаріючої класики, напевно, зацікавить театральна фантазія за творами Антона Чехова "Єгипетський поміщик" від аматорського колективу з м Миколаїв "В.Т.и.К.". (Режисер: Валерій Клейменов, м. Дніпро).

За словами одного з керівників театру Віктора Смирнова, серед особливостей цієї вистави - вдале єднання гри майстрів сцени та студентської молоді, стислість і загострена сатира.

"Єгипетський поміщик" "В.Т.и.К.в" отримав схвальні відгуки глядачів в м. Миколаїв та Миколаївській області. Сподіваємося, цей чудовий спектакль не залишить байдужими і жителів міста.

Одну зі своїх найуспішніших вистав представить в цьому році в Черкасах аматорський театральний колектив з Києва "Яблуко". "Брехуха" настільки полюбилася київському глядачеві, що колектив починає нею вже 7-й театральний сезон поспіль. Крім того, цей спектакль - дипломант у номінації "Краща жіноча роль другого плану" на фестивалі "Joy Fest" (Київ 2017) і лауреат першого ступеня на фестивалі "Маска" (Київ, 2018). Можливо, секрет успіху вистави в напруженому, кілька авантюрний сюжет на близьку всім, "сімейну" тему.

Шість історій про беззастережну любов і зраду від театральної студії "Горище" з м. Дніпро вже незабаром чекають гостей фестивалю. Цікаво, що головні дійові особи постановки "Дзусь! Або Історія кота Філофея" - коти ... А серед глобальних тем, порушених у виставі, - тема вибачення.

На фестивалі відбудеться майстер - клас з пластики тіла проводиться вперше. Відомий на Черкащині хореограф і танцюрист Андрій Коваленко, за плечима якого п'ять років викладацької діяльності, обіцяє змінити наше уявлення про можливості нашого тіла.

Приєднуйтесь! Будемо фортуніті разом !!!

Не гай часу на роздуми!

Детальна інформація за тел .: (067) 53-90-800.