"Спробуйте підстрибнути, згрупувавшись в повітрі. Потім впадіть на підлогу прямо на коліна і схопитеся знову, щоб повторити все знову і знову! Виконайте обертання на пальцях в м'яких чоботях з такою швидкістю, щоб ніхто не розглянув вашого обличчя. І тут же звертайтеся на колінах по периметру сцени. Зачаруйте прекрасних дам, спокійно і грайливо спостерігають за вашим сміливим танцем, мета якого - завоювати їхню прихильність ".

Чари з Грузії

"Дві години пролітають немов секунди, перш ніж ти встигаєш вирішити, на що звернути особливу увагу, ніж захоплюватися більше - музикою, приголомшливими костюмами, майстерністю або неймовірною технічністю танцюристів, багатими традиціями Грузії".

Національний балет Грузії "Сухішвілі" був заснований в 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. У Грузії це був перший професійний танцювальний ансамбль, на прикладі якого створювалися всі наступні. У 30-х роках минулого століття народного танцю як такого в Грузії не існувало. Були ансамблі пісні і танцю Східної Грузії, Західної Грузії - п'ять-шість чоловік і репертуар з кілька танців. Великих колективів і масштабних постановок в Грузії не було, вони з'явилися лише разом зі створенням ансамблю під керівництвом Іліко Сухішвілі. Завдяки старанням родини Сухішвілі мистецтво національного танцю Грузії стало активно розвиватися і завойовувати популярність. Іліко і Ніно зробили свою мрію реальністю: грузинська культура танцю отримала світове визнання, а молоді люди стали партнерами не тільки на сцені, а й у житті,

Замовлення, доставка і бронювання квитків за тел .: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих послуг" , в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел .: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45