YARMAK - це виконавець, якого не побачиш на червоних доріжках або телевізійних шоу, його кліпи рідко з'являються на музичних каналах, але це не заважає йому бути одним з найвідоміших музикантів нашої країни. Починаючи з першого альбому, назва якого "ЯсЮтуба", артист відразу дав зрозуміти, що його середовище - це свобода! Завдяки сучасним інтернет сервісів кожна людина, при великому бажанні, може стати зіркою, показваші свої вміння всьому світу. Приклад цьому - музична кар'єра YARMAK-а. Більше 30-ти кліпів, 300 мільйонів переглядів на YouTube, 2 сезони серіалу у співпраці з телеканалом НЛО, повні зали по всій країні, серед яких п'ятитисячний майданчк Stereoplaza, що далі? А далі "SVOE KINO".

"Я дуже люблю музику, але не менше я люблю кіно і весь знімальний процес. Я був режисером і автором ідей всіх своїх кліпів, тепер треба рухатися далі. Я не хочу працювати з телеканалами, які обмежують тебе в часі, ресурсах, мовою і цензурі , тому ми прийняли рішення своїми силами зняти серіал, в якому люди будуть говорити так, як це відбувається в реальному житті. По справжньому! ми завжди викладали свої роботи безкоштовно для своїх слухачів, тому взявшись за великий і досить дорогий проект ми вирішили вперше попросити пом щі у наших шанувальників. Кращий спосіб підтримати наш ютуб-серіал - це купити квиток на концерт у своєму місті. Всі зібрані гроші підуть на реалізацію нашого проекту в повному масштабі! 21 вересня в історичному літньому кінотеатрі "Зелений ляльковий театр" ми представляємо першу серію,

Ще 15 міст, окрім Києва, зможуть "качнути" на концертах YARMAK-а і підтримати його кінопроект, який вийде у вільному доступі на YouTube вже цієї осені. Наше життя - це і є кіно, тому давайте писати сюжет і історію разом!

Замовлення, доставка і бронювання квитків за телефоном: (093) 295-70-01.

А також в касі "Бюро Добрих Послуг" (Будинок торгівлі, 1 поверх) і по тел .: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45.