“ГІМН СВІТЛУ” – це унікальна подія в сучасному українському культурному просторі, що відображає принципово новий підхід митця до творчості. Він безпосередньо пов’язаний з Самореалізацією, процесом, що сприяє духовній трансформації особистості і, як наслідок, бажанню висловити духовне cвітло в своїх творах.
Сьогодні вже не таємниця, що кожен з нас, жителів Землі, має всередині досконалий енергетичний механізм, так зване тонке тіло, яке активізується під впливом тієї чи іншої вібраційної мистецької форми.
Таким чином, глядач або слухач починає «вібрувати» в унісон картині або музиці, відчуваючи вібрації того чи іншого твору мистецтва, отримуючи можливість розчинитися у cвітлі естетичної, а головне – духовної досконалості. Повністю усвідомити це можливо завдяки Сахаджа Йозі, яка започаткована в 1970 році та поширена по всіх континентах більш ніж у 140 країнах світу, включаючи Україну. Вона є методом духовного самовдосконалення та саморегуляції. В її основі лежать древні знання та практики з коріннями із сивої давнини. Але разом з тим це сучасна йога для сучасних людей, які живуть тут і зараз, щоденно зустрічись з радощами та проблемами сьогодення. Засновниця методу – НІРМАЛА ШРІВАСТАВА (Шрі Матаджі) (1923-2011), чія діяльність здобула високу оцінку в різних країнах. Так Клаус Нобель, двоюрідний онук Альфреда Нобеля, у своїй промові 1997 року в Лондоні описав її як «вищий прояв сучасної епохи». В 1996 році уряд Італії визнав її «людиною року». Шрі Матаджі відвідувала Україну з публічними програмами сім разів (1989-1996). У переповнених залах та на відкритих стадіонах свою духовну реалізацію в її присутності отримали більше ніж 20 тисяч шукачів істини.
Одже і у вас є така нагода!