Ти активний і любиш пригоди? Хочеш випробувати свої сили і отримати дозу адреналіну? Тоді ти маєш чудову можливість для цього - взяти участь в пригодницьких гонках "Железняк".

ПОЛОЖЕННЯ ЗМАГАНЬ:

 1. Метою даного проекту є пропаганда спорту і здорового способу життя, набуття досвіду для спортсменів, знайомство з історією і культурою Холодного Яру, його визначними пам'ятками.
 2. Організатори: Богдан Фальшук, Анна Опанасюк, Микола Луценко, Анастасія Сугак, Роман Битяк, а також черкаський осередок ГО "ВМР" Національний Альянс ".
 3. Умови заліку і визначення результатів: учасники змагатимуться між собою шляхом набору найбільшої кількості балів, які нараховуються за перебування Контрольних Пунктів (КП). Підтвердженням тому може служити фотографія команди в повному складі на тлі КП. Контрольні пункти позначаються на карті, яку отримує кожна команда перед стартом. КП діляться на технічні (об'єкти місцевого та природного характеру (дерева, незвичайні природні об'єкти тощо), оцінюються в 1 бал) і історичні (історичні, культурні та археологічні пам'ятки, оцінюються в 5 балів). Час фінішу фіксується по останньому учаснику команди. Перемагає команда, яка за найменший час набрала більшу кількість балів. У разі вимушеного сходження частини учасників, команда займає місце нижче команди з повним складом.
 4. Вимоги до команд: участь в змаганнях беруть команди в складі від 2 до 5 осіб, у віці від 16 років. 
  У команді обов'язково повинен бути повнолітній учасник. 
  Учасники, яким менше 18 років повинні надати письмовий дозвіл від батьків для участі в змаганнях. 
  Для участі в змаганнях команда: 
  - заповнює заявки (до 1 вересня 2019 року); 
  - оплачує організаційний внесок. 
  Надіслано до Оргкомітету заявки є попередньою згодою всіх учасників команди з умовами перегонів. На місці старту кожний учасник змагання пред'являє оригінали: 
  - документа, що посвідчує особу (з датою народження); 
  - дозвіл від батьків для учасників, яким менше 18 років.
  Кожен учасник перегонів несе персональну відповідальність за стан власного здоров'я, відповідність своїх дій ситуації на перегонах, наслідки порушення правил техніки безпеки, а також за своє особисте спорядження.
 5. Підведення підсумків змагань відбувається протягом півгодини після завершення контрольного часу, тому протести капітанів команд розглядаються суддівською колегією не пізніше цього часу. Команди-призери отримують призи та грамоти.
 6. Фінансування: витрати на підготовку, організацію змагань та нагородження здійснюється за рахунок коштів організаторів, організаційних внесків команд та спонсорських внесків. Всі витрати, пов'язані з відрядженням та участю команд в змаганнях (проїзд, перевезення вантажу, харчування, технічне укомплектування, медичне страхування учасників на період змагань) покладаються на самих учасників.
 7. Програма змагань: