Пропонуємо провести вихідний день у нашому музеї, де Ви зможете подивитися виставку про історію кінематографа в Черкаській і переглянути фільм жанру "німого кіно з тапером, як це робили майже 100 років тому наші городяни. Сьогодні це буде фільм" Поліцейські (англ. Cops) - американська чорно-біла кінокомедія "(1922).

Бастер Кітон - американський актор, відомий в світі кінематографа як "комік без посмішки". Популярність артиста на піку кар'єри була порівнянна з затребуваністю Чарлі Чапліна. Бастер Кітон розважав людей без звуків і міміки. Тонкий і проникливий артист змушував публіку плакати від сміху.

Поліцейські (англ. Cops) - американська чорно-біла кінокомедія 1922 року.

Молода людина шукає взаємності у дочки мера, але вона згодна мати з ним справу тільки якщо він стане великим бізнесменом. На шляху до своєї мети молода людина потрапляє в немилість відразу у всіх поліцейських Лос-Анджелеса під час параду і змушений рятуватися втечею. В кінці фільму йому вдається замкнути всіх поліцейських в будівлі департаменту поліції, але, так і не домігшись взаємності у коханої, здається в руки правосуддя.

Запис за тел: (097) 098-36-76.