Бібліотека пропонує своїм читачам новий незвичайний конкурс. Але будьте уважні! Його умови виконають лише розумні, вигадливі, талановиті й зацікавлені навколишнім світом учасники. А ще ті, хто зможе знайти підтримку в друзів і переконати всіх скептиків, що любити й підтримувати рідну країну саме зараз, у скрутні часи, важливо, як ніколи.
Для участі в змаганні діти й підлітки віком від 9 до 18 років мають створити відеоролик патріотичного спрямування, який пропагує любов до Батьківщини та демонструє втілення шанобливого ставлення до національних цінностей у конкретних вчинках. Меседжем робіт має стати заклик поважати державу, її закони, національну символіку, інституції (такі, як армія, школа, сім’я); популяризувати рідну культуру, традиції та духовність; цінувати й берегти її природу; вивчати досвід предків, наслідувати їм, знати найвизначніших діячів української історії. Сюжетним підґрунтям для відеоролику може стати як витвір мистецтва (література, кіно, театр) й фольклору (легенди, перекази, народні пісні), так і принципово нова, авторська ідея.
Тривалість відеоролика має не перевищувати 5 хвилин. Прийом робіт триватиме з 14 січня по 24 травня 2019 року.
Детальні умови й вимоги можна знайти в положенні про конкурс на сайті бібліотеки: http://chobd.ck.ua/index.php/2011-05-25-09-50-46/bibliotechnomu-fakhivtsyucol240/2011-02-04-10-52-59.
Швиденько беріться за відеокамеру! Приз буде гідним, обіцяємо ;)