Археологічна гра «Розкопки» долучить вас до наукової методики прочитання захованих у глибині тисячоліть таємниць давнини. На прикладі відкритої у нашому музеї унікальної археологічної виставки, де акумульовано результати 120 років археологічних розвідок та розкопок лише однієї багатошарової пам’ятки на території нашого краю, Ви зрозумієте, чому процес археологічних досліджень порівнюють з криміналістичним розслідуванням. 
Величезна відповідальність перед пращурами та романтичний азарт археологічних пошуків, копітка праця над кожною знахідкою та реставрація-відновлення роздавлених під вагою часу посудин – це невід’ємні складові археологічних буднів.
Запрошуємо відвідати виставку та дізнатись, де ж на Черкащині знаходиться унікальна археологічна пам’ятка - покинута столиця кількох епох і чому дехто затуляє вуха, коли звучить народна назва підзабутого ще в позаминулому тисячолітті місця.
15 хвилин екскурсії виставкою, а потім досхочу – археологічні «розвідки» та «розкопки». Або як кажуть археологи «Розкопки і… – решта життя». Фотозонитись будемо у кам’яному віці.
Попередній запис телефоном: 0970983676.