Він – закомплексований чоловік за 50 і типовий "мамин синок". Вона – розкішна жінка і "щира українка". Вони зіштовхнулися у купе міжміського потяга. Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте! Погодьтесь, деякі залізничні пригоди запам'ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені неймовірно талановитими акторами – Олегом Філімоновим, Віктором Андрієнком, Яковим Гоппом та ін. Якщо ви забули, що таке по-справжньому хороша комедія, вам таки скоро нагадають: спектакль "Поїзд "Одеса-мама" – саме така постанова, в якій театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря Славінського та блискучою грою акторів. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту – переможиця шоу "Голос країни. Діти", "Маленька Едіт Піаф" Аня Ткач і "запрошена зірка", улюблена актриса режисера Ельдара Рязанова – Ольга Волкова.

"Нашим завданням було зробити смішний, іноді зворушливий, а місцями і трагічний спектакль про загальнолюдські цінності, – розповідає режисер Ігор Славінський. – Продюсери (вони ж автори п'єси) Олександр Тарасуль, Євген Хаїт та Віктор Явник спромоглися зібрати зірковий склад, а це нелегко, адже актори живуть у різних містах і у кожного щільний графік. Для мене мотивацією стала перш за все любов до Одеси і, звичайно ж, цікавий матеріал".

Відомий одесит, учасник культової телепрограми "Джентльмен-шоу" та актор вистави "Поїзд "Одеса-мама" Олег Філімонов дав свою оцінку всьому, що відбувається на сцені: "Мій герой – закомплексований п'ятдесятирічний чоловік, за якого все вирішує мама. З одного боку, може, і добре, що людина не знає проблем, з іншого ж боку, для нормального чоловіка таке життя – аномальне. У кінці історії мій герой виростає, зважується на рішучі дії, робить вчинки, гідні справжнього чоловіка, – і все це вимагає складної акторської гри. У нього все вперше: вперше без мами, вперше спілкування з жінкою, навіть самогонку п'є вперше!".

Колега Філімонова за цим спектаклем, актор Віктор Андрієнко коментує: "Всі кажуть про одеський гумор, а я вважаю, що це дух Одеси. Одесити просто так говорять, а інші думають, що вони так жартують. Тому наша подія з одеським колоритом сьогодні необхідна усім: люди втомилися від того, що відбувається в житті, вони потребують звичайних людських цінностей. Це невгамовна радість і гомеричний сміх, всеосяжний сум і непрохані сльози... Друзі, з нетерпінням чекаємо на вас на наших виставах!"

Роль провідника грає Яків Гопп. "У мене роль невелика, але з неї можна зробити цукерку, – каже актор. – Після зйомок у таких кіно- і телефільмах, як "Мішка Япончик", "Шулер", "Усмішка Бога", де у мене були скоріше драматичні ролі, я відвик від комедійного амплуа. Тим більше було приємно повернутися до нього на театральній сцені".

Заказ, доставка и бронирование билетов по тел.: (093) 295-70-01.

А также в кассе "Бюро Добрых услуг", в Доме торговли, 1 этаж, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32.