Пропонуємо відсвяткувати Гарбузову ніч (Гелоуін) у нашому музеї. 
На вас чекають ексклюзивні екскурсії та містичні історії краю, розповідь про чаклунські властивості трав, зустріч з щаманом з Межирічської стоянки кам"яного віку, який проведе обряд оздоровлення та порятунку від усяких негараздів. Також гуртом ми відродимо глиняну магію Трипілля та проведемо ритуальне ліплення трипільських оберегів, а ще - ви станете свідками віковічної таємниці ворожіння на древніх рунах. 
Козацькі легенди, небилиці про Чорного козака. 
Страшне кіно й кумедні містичні сценки повернуть нас у часи 17-19 століть.
Етнологи ж порадують вас відтворенням давнього обряду сватання (ну як же ж тут без гарбуза) і всіляких гарбузових майстер-класів. 
Наша вистава буде не тільки цікава, але й корисна. Гарбуз, його цілющі властивості, користь і вживання в їжу не тільки у повсякденних стравах, а й у якості смачних десертів. Цікаві розповіді, ну і звичайно ж частування від простої гарбузової каші й до смачнючих пунделиків-викабеників.
Фейс-арт "Намалюю чортівню", справжня цукрова хатинка старої відьми з страховинними солодощами та жахливими смакотушками.
Ну і для найсміливіших - атракціон "Покинуте старе горище", з живою музикою та чаклуваннями.
Ще буде купа фотозон і розважалок, багато чого ще уточнюється.Попередній запис і квитки, які потрібно буде викупити або забронювати. Бо кількістьмісць обмежена.
Довідки по телефону - 0970983676