Ця історія не про нещасливе кохання, а про втрачене. Той, яку люди деколи втрачають в хаосі життя, коли не відразу розуміють що саме їм потрібно. Вистава має складну, химерно розгалужену структуру з безліччю сюжетних ліній. Однак до фіналу всі лінії сходяться в одному яскравому клунку. Сміх, у виставі присутня. І навіть більше ніж варто було б. Але така карма "ЧК" – про серйозне каже з гумором і душею.

Наше життя складається не тільки з одного гарного дня, і не тільки з одного гарного року, який закладається у нас в пам'яті! Ми живемо і не помічаємо маленьких деталей, миттєвостей і це неусвідомлене сприйняття, такий собі пазл. Деякі люди здатні ці деталі згадати і скласти його, а деякі вловлюють їх одразу ж і вибудовують їх в нинішню історію свого життя, ці дві категорії людей дуже щасливі!

Подивившись цей чудовий спектакль Ви зрозумієте, що в житті можна упустить ці маленькі деталі, або, просто напросто, проігнорувати. Він дасть шанс на те, що Ви перестанете пропускати моменти які зроблять Вас щасливішими.

Таких вистав дуже мало – відкритих, чуттєвих, життєвих!