Черкаський художній музей знайомить глядача з постмодерністськими візуальними практиками запорізького фотохудожника Павла Пушкаря. В основі його проекту під назвою "Матеріали Другої міжнародної конференції з голим мишам" імпровізація і гра зі смислами, де контекст превалює над текстом.

Ідея створення проекту з'явилася у автора тоді, коли він дізнався про премії Діаграм, якою нагороджують авторів за нелепою назву книги. У 1978 році першим лауреатом цієї гумористичної премії стала книга під назвою "Матеріали Другої міжнародної конференції з голим мишам". Під таким дивакуватим назвою містився цілий ряд результатів досліджень лабораторних мишей вченими Токійського університету. Саме ця історія надихнула Павла Пушкаря на створення проекту з однойменною назвою.

Роботи автора часом дивують, часом навіть шокують, але точно нікого не залишають байдужим.

Яку суть можуть приховувати чудернацькі назви, чому автори творів вдаються до ефекту загадковості і незрозумілості, називаючи свої творіння, як все це впливає на глядача? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте на виставці "Матеріали Другої міжнародної конференції з голих мишей".