"Без обмежень" - це група, яка заганяє себе в жорсткі рамки формату або стилю, це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям і емоціям. Без кордонів в стилі, без кордонів в почуттях і емоціях ... У музиці відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя.

У творчому доробку музикантів є величезна кількість пісень, відео-роботи, саунд-трек до фільму, і навіть гімн спортивної команди. Маючи за плечима непоганий багаж, "Без обмежень" ні на хвилину не припиняють свій творчий рух вперед, створюють новий музичний матеріал, експериментують, ведуть активну концертну діяльність, беруть участь в різних фестивалях і громадських акціях.

Кожен виступ групи "Без обмежень" - це божевільний потік енергії і емоцій, які важко описати словами, тому що музиканти викладаються на всі 100% і навіть трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу. У піснях групи "Без обмежень" кожен знайде щось близьке собі, адже пісні наповнені непідробним емоціями, енергетикою і почуттями.