Вперше в Черкасах з єдиним промоконцертом, музичний феномен України - віртуоз-оркестр Kiev Tango Project.

Kiev Tango Project підірвав культурний простір України, перевернувши в свідомості багатьох уявлення про стилі танго. Сьогодні це єдиний в Україні танго-оркестр, який виконує танго в оригінальному складі: скрипка, бандонеон, рояль і контрабас.

Саме наявність у складі інструментів досить екзотичного Бандонеон - різновиди гармоніки, названого в честь його винахідника Генріха Банда, і який є невід'ємною частиною справжніх танго-оркестрів Аргентини, - додає неперевершену елегантність стилю звучання віртуоз-оркестру Kiev Tango Project.

Репертуар Kiev Tango Project складається з декількох різних програм: це танго "Золотого століття", Tango Nuevo, світові хіти в стилі танго, а також відомі українські народні тими, аранжовані в дусі танго.

Стиль, неймовірна енергетика, найвище художнє та професійне виконання у вишуканому оформленні, а також, фірмове звучання - все це Kiev Tango Project.

Ви закохаєтесь в цей оркестр з перших акордів. Концерти Kiev Tango Project - це завжди величезна подія і завжди яскраве свято, тому що вони вміють дивувати і захоплювати слухачів, занурюючи їх в світ високої музики!