Вашій увазі ексцентричний шоу-спектакль, що викликає далеко неординарні почуття. Ви готові до такого експерименту?

Якщо так, тоді забудьте про все, що ви досі знали про театр. Стереотипи стерті, рамки зняті. У сучасному театрі немає місця для манірного снобізму і нудьги!

«Спокуса» - спокусливо смачний коктейль, що складається з захоплюючого сюжету, еротичних танців і стриптизу найвищого ґатунку. Причому, як жіночого, так і чоловічого. Безсумнівно, це видовище вразить цінителів мистецтва обох статей.

Театралізоване дійство складається з двох частин. «Мужики» оповідають про непорушну чоловічу дружбу, якої, здавалося б, усе під силу ... Поки їх міцні ланцюги не розриває тендітна, ніжна і така хитра жінка.

«Спокуса» поманить вас в престижний стриптиз-клуб для солідних панянок. Головному герою - початківцю стриптизера - доведеться не солодко. Адже щоб перевтілитися в гарячого «мачо», йому потрібно обійти безліч пасток і подолати чимало перешкод.

У поданні беруть участь: 10-кратна чемпіонка України зі стриптизу, чемпіонка відкритого турніру Білорусії по Strip Dance карколомна Ксенія Суровцева (Lady Beatrise) і 3-кратний абсолютний чемпіон України зі стриптизу, 2-разовий чемпіон України з бодібілдингу, призер Pole Dance, учасник телешоу «Танцюють всі» Алекс Страйк.