Група Ділайс в оновленому складі в особі незмінною її солістки, Наталі Ділайс, і двох чарівних танцівниць, в кінці листопада цього року починає свій концертний тур по містах України. Перший виступ концертного туру відбудеться у Вінниці 24 листопада 2017 року.
У програму туру увійшли кращі пісні різних періодів творчості групи. Це, безумовно, хіти з першого альбому Ділайс, «Білі Троянди» і «Гаряче Літо», які прозвучать у нових обробках. Це, звичайно ж, всім відома і улюблена пісня «Ніжно-ніжно цілуй мене», за якою слідував ряд хітів, таких як «Дай любові мені», «А мені не треба». Солістка групи Дилайс виконає як ліричні, так і багато запальних танцювальних треків на сцені кожного міста, який відвідають артистки, серед яких «Тільки ти і я» і «тебе Чекала», що так полюбилися слухачеві за цей рік.
Музична програма групи Дилайс буде супроводжуватися феєричним шоу, до якого дуже довго готувалася вся команда: це і режисура, і постановки, і, звичайно ж, яскраве світлове шоу, яке підкреслить запальні пісні колективу.