Музика повинна "зачепити" струни душі і викликати емоцію. А коли грає оркестр, то його виконання викликає цілу палітру почуттів. Адже кожен музикант додає щось особисте, але так, щоб злитися воєдино з гармонійним і струнким загальним звучанням.

Наони дбайливо ставляться до національної спадщини України, але при цьому пишуть і авторські композиції, близькі сучасної аудиторії. Їх відрізняють колоритна традиція усіх регіонів країни, ретельно продумані обробки і сміливі аранжування.

Кожен виконавець колективу – професіонал, що володіє декількома інструментами. Всього Наони використовують у своїх виступах більше 60 видів унікальних народних інструментів з усіх куточків України.

Недавній виступ оркестру на Євробаченні з групою ONUKA продемонструвало неповторність і самобутність НАОНИ. Зустріч двох музичних всесвітів вразила як українських, так і іноземних глядачів.

Вам досі складно уявити звучання народної пісні в манері джазових ансамблів Дискиленд або ритмі бразильської музики боса-нова? Приходьте на концерт Наони і ви здивуєтеся, наскільки органічно і заворожуюче це звучить в їх виконанні!