Група Ділайс в оновленому складі в особі незмінною її солістки, Наталі Ділайс, і двох чарівних танцівниць, в кінці листопада цього року починає свій концертний тур по містах України. Перший виступ концертного туру відбудеться у Вінниці 24 листопада 2017 року.

У програму туру увійшли кращі пісні різних періодів творчості групи. Це, безумовно, хіти з першого альбому Ділайс, "Білі Троянди" і "Гаряче Літо", які прозвучать у нових обробках. Це, звичайно ж, всім відома і улюблена пісня "Ніжно-ніжно цілуй мене", за якою слідував ряд хітів, таких як "Дай любові мені", "А мені не треба". Солістка групи Дилайс виконає як ліричні, так і багато запальних танцювальних треків на сцені кожного міста, який відвідають артистки, серед яких "Тільки ти і я" і "тебе Чекала", що так полюбилися слухачеві за цей рік.

Музична програма групи Дилайс буде супроводжуватися феєричним шоу, до якого дуже довго готувалася вся команда: це і режисура, і постановки, і, звичайно ж, яскраве світлове шоу, яке підкреслить запальні пісні колективу.