10 альбомів, сотні відіграних концертів і вистав, ролі в кіно (самого себе в культовому фільмі "День Радіо" від "Квартету І", "Відторгнення" разом з Богданом Ступкою та ін), довгоочікуваний реюніон 5'nizza, участь у супергрупи "Брюссель", створеної Святославом Вакарчуком, тренерське крісло у найрейтинговішому вокальному шоу країни "Голос Країни", і, як закономірний та заслужений підсумок довгої, копіткої роботи – тисячі проданих альбомів і понад півмільйона слухачів, які відвідали концерти. Слухачів, кожен з яких на концертах не випадковий, кожен зі своєю історією, проживаемой під пісні Бабкіна.

У вересні 2002 року Сергій Бабкін повертається з фестивалю КаZантип (став тріумфальним для групи 5'nizza) і разом з Сергієм Савенко на студії "М. A. R. T." за 5 годин одним махом записує 30 пісень, які згодом стануть першими двома сольними альбомами музиканта: "УРА!" та "БІС!".

Саме в цей день і розпочалася історія музиканта і актора Сергія Бабкіна, який всупереч законам шоу-бізнесу, форматів радіостанцій і телеканалів, а тільки завдяки таланту, внутрішньої чесності, вірі з боку рідних і близьких людей, став любимо всенародно.

У вересні 2017 року, рівно через 15 років після перших "музичних кроків", Сергій Бабкін відправляється в масштабний тур по Україні. І цей тур для музиканта не тільки спосіб підвести підсумок чергового етапу, але і привід зібратися разом з шанувальниками, щоб сказати їм спасибі за весь шлях, пройдений разом.