Дорогі любителі надзвичайної музики, запрошую вас на другу зустріч з прекрасним виконавцем, майстром душевної музики, музикантом – мультиінструменталістом: Олексій Корчагін (р. Київ).

В цей вечір Ви почуєте і чарівні звуки вірменського дудука, як його ще називають "душа абрикосового дерева", і індійську бамбукову флейту – бансурі, і індіанську флейту любові – пимак, перська ней і алтайський варган.

Музика буде переливатися з чудеснейшими ароматами і смаками елітного китайського і японського чаю. Разом вони будуть створювати неповторну атмосферу доброти, гармонії і натхнення.

Хочу попередити – концерт відбудеться лише за вашої підтримки. Що це значить: оскільки місць не багато, всього 28 і наш гість з Києва, то серйозність своїх намірів прошу пордтверждать попереднім записом та бронюванням місць. (Телефонуйте або пишіть особисті повідомлення) і бажано завчасно сплачуйте на карту Приват № 4149 4393 9425 9109 (Олег Мигаль). При оплаті вказуйте своє прізвище, щоб можна було понять, що саме від вас. Перші сплатили – отримують найкращі місця (бронювання йде прізвища сплатила). Все це для загального зручності – ви отримуєте гарантовану місце, а музикант – гарантований гонорар.

Концерт і послеконцертное спілкування пройде на 1-му поверсі Чайного Будинку. Уставленого в колоніальному стилі, тому відповідні наряди вітаються (вечірні сукні, смокінги, фраки і східні вбрання).

Контактні телефон організатора: (099) 383-12-63 Олег Мигаль.

Приходьте самі, беріть улюблених, кличте друзів. Вечір обіцяє бути незабутнім.