Гості просвітницького закладу завдяки "Подорожі в країну знань", а саме таку назву має виставка, отримали можливість переміститися в часі. Дорослі – з ностальгією, а школярі – з цікавістю і допитливістю.

Серед експонатів – зошити, атестати, шкільне приладдя, форма і навіть шпаргалки минулих часів, дійсно представляють велику цінність для музею. Цікаво, що представлених експонатів незабаром може побільшати, адже багато черкащан музею пропонують прийняти їх власні речі, які стосуються їх особистого навчання історії в школі.

Директор Черкаського обласного краєзнавчого музею Ірина Собко розповідає, що ідея створити таку ретроспективну експозицію виникла не зараз. Вона час від часу з'являлася на світ, коли працівники починали переглядати музейні Фонди. І ось нарешті матеріалізувалася завдяки старанням працівників та наукових працівників.

Натхненником виставки стала Людмила Риндіна. Дещо і своє приносили в музей – шкільні фотографії та речі, які дивом залишилися вдома. За словами фахівців музейних Фондів, ними була перевернута маса (понад 300) експонатів, які зберігаються в установі, і які тематично підходять до виставки. З'явилися нові Плюс, після того, як звернулися через соціальні мережі з проханням подарувати свої "шкільні артефакти". Таким чином, колекція поповнилася шкільною формою різних часів, великою кількістю унікальних підручників, посібників і навіть шкільних парт.

Запис на екскурсію за телефоном: (0472) 36-12-35