Команда творців популярних дитячих мюзиклів "Дзеркало", "Свято неслухняності", "В ніч на 32-е грудня" запропонувала дітям і батькам неймовірно захоплюючий, пізнавальний і, звичайно ж, розважальний спектакль за мотивами оповідань всесвітньо відомого письменника Макса Лукаду.

Унікальність цього театрального проекту полягає в тому, що артистами, виконуючими всі ролі, співаючими всі пісні і танцюючими все хореографічні номери, є тільки діти, а авторами і постановниками вистави - досвідчені професіонали, які брали участь у великих творчих проектах в різних містах України та за її межами .

На сцені тільки діти. Це учасники відомого українського дитячого колективу - за свою історію лауреата 327 міжнародних і національних конкурсів, тільки за останні три роки володаря 24 Гран-прі або головних призових місць на 17 фестивалях - народного художнього колективу ансамблю танцю "Щасливе дитинство" (м.Харків). Але діти, які беруть участь у виставі, це не прості учасники цього видатного колективу, це його солісти, які освоїли досконало не тільки дитячу хореографію, а й володіють даром і майстерністю в сфері естрадного вокалу та акторської гри.

За лаштунками дорослі! Це команда досвідчених талановитих професіоналів, які вклали в дітей свою майстерність: сценічна версія розроблена харків'янами заслуженим працівником культури Укаріни І. Галенко (керівник проекту) та М. Дрегановой (автор віршів і текстів), режисер-постановник - А. Євдокимова (м.Ужгород) , композитори - А. Шух (м.Донецьк) та А. Новиков (м.Харків), балетмейстери-постановники - Т. Гриненко, А. Цомая, В. Слєпцова, художник-сценограф Н. Насибулін, дизайнер по костюмах М. Моісеєнко , постановник вокальних номерів Е. Яхно і багато інших: аранжують щики, звукорежисери, костюмери, гримери, художники по світлу, бутафори, оператори і відео-інженери.

7 особливостей мюзиклу "Ти особливий":

  • панорамний відео-екран розміром з трьох-поверховий трьох-під'їзний будинок;
  • спецефекти лазерних і світло-динамічних установок;
  • дія спектаклю цікаво і для дітей, і для дорослих;
  • танці різних стилів у виконанні переможців багатьох фестивалів;
  • музика і пісні талановитих композиторів у сучасному аранжуванні;
  • костюми від креативних дизайнерів;
  • захоплюючий сюжет про пригоди незвичайних чоловічків.