Велика частина робіт над альбомом Brutto «Рокi» була проведена в 2016 році. Власне, тоді були зроблені аранжування всіх пісень, а також чорнова і чистова запис матеріалу. Однак активна рекламна кампанія пластинки почалася лише навесні 2017 року.

Назва і дату релізу альбому музиканти озвучили в квітні. Коментуючи диск в соціальних мережах, учасники колективу відзначають, що вони вирішили піти з великої політики, «там все ясно», в більшу релігію, де все туманно. Від пояснення цієї позиції автори пластинки вирішили утриматися.

В альбом «Рокi» увійшло дванадцять композицій російською, українською, білоруською та англійською мовами. Також в трек-лист музиканти включили дві композиції з репертуару групи «Ляпіс Трубецькой», лідером та ідеологом якої був Сергій Міхалок. Йдеться про пісні «Матрьошка» і «Телевізор», оригінальні версії яких входять в студійний альбом 2014 «Матрьошка». Виходу альбому «Рокi» передувала прем'єра кількох синглів. Це композиції «Чорний обеліск», «середнiй вiкі» і «Рокi».