Актори найкращого гумористичного шоу відправляються в осінній тур по Україні з новою програмою

Тур «Дизель Шоу» «Весна смішна» став національним рекордсменом. Він внесений до Національного реєстру рекордів України в номінації «найбільша кількість концертів гумористичного колективу в рамках одного концертного туру». Гумористи дали 38 концертів!

Осінній тур обіцяє бути не менш насиченим. Стартує «Дизель Шоу» двома грандіозними концертами в Києві в Палаці «Україна». А далі помандрує містами країни – Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Полтава, Черкаси, Біла Церква, Луцьк, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Херсон та інші міста.

Улюбленці публіки - Єгор Крутоголов, Марина Поплавська, Вікторія Булітко, Євген Сморигін, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Олександр Бережок і Олег Іваниця - вийдуть на сцену оновленим складом. Вперше за майже три роки існування «Дизель Шоу» змінив свій склад.

Секс-символ українського гумору Яна Глущенко буде відсутня в турі з поважної причини. Актриса відправиться в нетривалу декретну відпустку. А до великої дружної сім'ї «Дизель Шоу» приєдналася нова, дев'ята, акторка Ольга Арутюнян.

У турі «Прикольна осінь», «дизеля» покажуть нові, а також самі смішні і вже улюблені номери глядачів. Традиційно – це шоу без політики. Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші глядачів. Дизель шоу, як завжди радує цікавими і позитивними життєвими мініатюрами.

Це гумор, зрозумілий кожному, без політики і непристойностей. Жарти на вічні теми – відносини між чоловіком і жінкою, тещі і зятя, дітей і батьків. «Дизель Шоу» можна дивитися всією сім'єю. Скетчі на актуальні соціальні теми: про захмарні рахунки за комуналку, електронні декларації і курс долара. Багато музичних номерів у виконанні Євгена Сморигина, Вікторія Булітко, Марини Поплавської.

Крім того, незабаром акторів «Дизель Студіо» можна буде побачити в новому, власного виробництва, комедійному серіалі «Папаньки» і нових сезонах скетч-кома «На трьох».

«Дизель Шоу» названо «Кращою гумористичною програмою року» на думку експертів, критиків і аудиторії. Володарі «Телетріумфу-2016» - українського Оскара на телебаченні.