На численні прохання найяскравіша одеська постановка повертається!

Об'їхавши десятки міст, улюблені актори їдуть в Київ, щоб в черговий раз підкорити глядачів гучним виставою «Поїзд «Одеса-мама», що підкорила Україну! Ви готові? Тоді все, що вам потрібно, це набратися терпіння, і запам'ятати дату нічого не планувати на 31 жовтня. Місце зустрічі – Театр Оперети.

Він - закомплексований чоловік за 50-т і типовий мамин синок. Вона - розкішна жінка та "щира українка". Вони зіткнулися в купе міжміського поїзда. Чим закінчиться ця поїздка? Явно не так, як ви очікуєте!

Погодьтеся, деякі залізничні пригоди запам'ятовуються на все життя. Тим більше, якщо образи героїв втілені до нестями талановитими акторами - Олегом Филимоновым, Віктором Андрієнко, Яшею Гоппом та ін.

Якщо ви забули, що по-справжньому таке хороша комедія, вам таки скоро нагадають: вистава «Поїзд «Одеса - мама» - саме така постановка, в якій театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря лавинского і блискучою грою. Прикрасять яскравий акторський ансамбль справжня перлина проекту - переможниця шоу «Голос Країни. Діти», «маленька Едіт Піаф» - Аня Ткач і «запрошена зірка», улюблена актриса режисера Ельдара Рязанова - Волкова Ольга.

«Нашим завданням було зробити смішний, часом зворушливий, а місцями і трагічний спектакль про загальнолюдські цінності, - говорить режисер Ігор Славінський. -Продюсери (вони ж автори п'єси) Олександр Тарасуль, Євген Хаїт і Віктор Явник зуміли зібрати зірковий склад, а це нелегко, адже актори живуть в різних містах і в кожного щільний графік. Для мене мотивацією стала, насамперед, любов до Одесі. І, звичайно ж, цікавий матеріал».

Відомий одесит, учасник культової програми «Джентельмен-шоу» і актор спектаклю ««Поїзд «Одеса - мама» Олег Філімонов дав свою оцінку всьому, що відбувається. «Мій герой: закомплексований п'ятдесятирічний чоловік, за якого все вирішує мама. З одного боку, може, і добре, що людина не знає проблем, з іншого боку, для нормального чоловіка таке життя аномальна. В кінці історії мій герой виростає, робить рішучі дії, здійснює вчинки гідні справжнього чоловіка — і все це вимагає складної акторської гри. У нього все в перший раз: перший раз без мами, перший раз спілкування з жінкою, навіть самогонку п'є перший раз».

Філімонова Колега по цій виставі, актор Віктор Андрієнко з нетерпінням чекає нової зустрічі з публікою. «Всі говорять про знаменитому одеському гуморі, а я вважаю, що це дух Одеси. Одесити просто так говорять, а інші думають, що вони так жартують. Тому наш спектакль з одеським колоритом сьогодні необхідний всім: люди втомилися від того, що відбувається в житті, вони потребують звичайних людських цінностях. Це езудержное веселощі і гомеричний сміх, всеохватная смуток і непрохані сльози. Друзі з нетерпінням чекаємо Вас на наших виставах».

Роль провідника грає Яків Гопп: «У мене невелика роль, але з неї можна зробити цукерку. Після таких зйомок у кіно та телефільмах, як «Мішка-Япончик», «Шулер», «Посмішка Бога», де у мене були швидше драматичні ролі, я відвик від комедійного амплуа. Тим більше було приємно повернутися до нього на театральній сцені».