ДИТЯЧИЙ СПЕКТАКЛЬ
«ТРАНСФОРМЕРИ В ПОШУКАХ ПЛАНЕТИ»
Сучасну дитину, що володіє актуальними технологіями і живе в світі стрімкого науково-технічного прогресу, важко чимось здивувати. Але, тим не менш, ми спробуємо. Адже, спілкування з живим театром, акторами або навіть ляльками в людський зріст - не замінить ніякий гаджет або супернаворочений комп!
Особливо, якщо це інтерактивне дійство, з безліччю фантастичних персонажів, оснащене сучасними світловими приладами, лазером, ультрафіолетом, екраном, неоновими костюмами, словом усім тим, що необхідно для здійснення захоплюючої подорожі по планетам Сонячної системи!
Разом з головними персонажами вистави, глядач втратить межу між реальністю та ілюзією, побувавши на восьми планетах! Дізнаються, як влаштований наш Всесвіт, візьмуть участь в інтерактивних іграх, разом з героями стануть учасниками пригод, які чекають їх на кожній планеті.
18 унікальних персонажів не тільки розважать глядача-дитину, але й подарують йому масу пізнавальних відкриттів. Так і дорослому не доведеться нудьгувати, адже кожен з нас колись мріяв підкорити Космос, познайомитися з інопланетними істотами, перетворитися в симпатичного персонажа комп'ютерної гри і врятувати нашу планету!
Ми з нетерпінням чекаємо свого глядача, тому що в захоплюючу подорож у пошуках планети, потрібно відправлятися тільки класною командою!