Зустрічайте в Україні грандіозний гастрольний тур Державного ансамблю пісні і танцю Грузії «Кутаїсі»! Справжні культурні «скарби» Грузії, багаторазові переможці міжнародних фестивалів - вони закохує в себе глядача з перших хвилин унікального шоу, залучаючи в справжній вихор емоцій.

Сучасна режисура тільки підсилює вікові фольклорні традиції, дбайливо збережені колективом ансамблю не одне десятиліття. Багаторічна історія успіху стрімко мчить крізь час, подібно до вируючої гірської річки, зачаровуючи енергетикою талановитих танцюристів і співаків.

Поєднання хвилюючого глибокого піснеспіви і віртуозне виконання національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу. Не пропустіть унікальну можливість доторкнутися до цієї культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі», що включає виступи в дванадцяти містах України. Унікальні постановки і хореографія, декорації і розкішні костюми, супровід оркестру та багатоголосий спів подарують вам емоції, які освітять ваше серце.

За плечима ансамблю не тільки успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури в Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядача. Не пропустіть це грандіозна подія і ви зробите двогодинне подорож до дивовижного куточку Землі, наповнений особливим колоритом і традиціями - вам відкриється Грузія!