Черкаський фестиваль короткометражних фільмів "КіноШот", що відбудеться у місті вже вдруге 25-27 серпня, потішить черкасців не лише конкурсною та позаконкурсною програмами фільмів.

Містянам та гостям Черкас також презентують проект "MyStreetFilms-Рубіж" від Фестивалю кіно та урбаністики "86". Це – 12 короткометражних фільмів про людей, які живуть на окупованих територіях, а також про тих, хто вимушений був покинути землю, де нині триває АТО.

- "Рубіж" – окрема програма фестивалю "86". Це фільми не про АТО чи війну як таку, а про міста, вулиці, життя, яке попри все триває, – розповідає голова організаційного комітету "КіноШоту" Вікторія Лаврєньєва. – Таким чином ми починаємо співпрацю з іншими фестивалями, налагоджуємо контакти між нашими містами, розширюємо майданчик для обміну ідеями. Це ще один крок до того, що Черкаський "КіноШот" розширює свої масштаби і стає всеукраїнським.

Самі ж ідейники проекту "Рубіж" зауважують: за останні роки на Сході України виріс інформаційний рубіж з "бойовиків", "терористів", "загроз" і "силовиків". Українцям же не вистачає людських облич, живих голосів і реальних історій. "MyStreetFilms-Рубіж" – це проект для журналістів, активістів, громадських діячів, творчих людей, фантазерів і всіх любителів розповідати історії про свою вулицю, сусіда, місце чи місто в Луганській або Донецькій областях.