В старій сироварні живе сім’я сірих мишей. Одного вечора, у пошуках пристановища, сирний запах приводить до цього смачного місця сім’ю білих мишей. Втомлені від пошуку житла, вони без роздумів вирішують оселитися тут. Почувши дивні звуки, зі спальні виходять сірі миші і бачать непроханих гостей у своєму домі…

Ой, як вони були здивовані, побачивши цих мандрівників…

Дорослі батьки не можуть домовитися про спільне проживання і чому, власне, мають ділити житло?... Між ними розгортається серйозне непорозуміння. В той час поки батьки вирішують стосунки, їхні діти Рома та Ружа знаходять спільну мову. Рома щасливий, що за велінням долі знову бачить Ружу, голос якої колись почув і по-справжньому закохався. Ружа щаслива, що знайшла того, кому буде не байдуже до неї творчої та ніжної.

Вони радо спілкуються, співають пісень, танцюють, але батьки проти їхньої дружби.

Для того, щоб догодити батькам, які забороняють товаришувати через колір шерсті, вони звертаються до Кота-чарівника. Він обертає їх у інші кольори, а тим часом намагається помирити батьків.

Зрештою, коли стає зрозумілим, що інший колір не вирішує конфлікту, Кіт-чарівник показує всім своє справжнє обличчя. Потім обертає мишей ще раз і пояснює, що найголовніше жити у мирі.

Дитяча казка для дітей, яка буде цікавою для перегляду у будь-якому віці та їхніх батьків.

Телефони для довідок:

каса:36-07-21

адміністратор: 36-07-18.