В рамках проекту "Народний герой", ГО “Межа.ЮА” представляє виставку фотографа та бійця АТО Руслана Боровика, присвячену окремому 90-му ДШБ. Виставка триватиме з 26 квітня по 15 травня 2017 року.

Історія виставки фотографа та бійця Руслана Боровика почалася в ДАПі.

Фотограф, який до цього знімав лише пейзажі, почав фіксувати історичні дні героїчної оборони аеропорту. Так набирається матеріал на його першу книгу "ДАП". Це, швидше, фотоальбом з розгорнутими коментарями про майже кожну світлину. Спочатку в книзі розміщені фотографії Полісся – мальовничої місцевості поруч полігону, де проходило навчання мобілізованих. Поступово з'являються фотографії техніки та польових казарм. Далі, фото навчань, відпочинку хлопців... А потім, починаються їх портрети вже на Донбасі. Перед виходами в новий термінал ДАП. В більшості - опис того, як боєць був поранений і що з ним на даний час. Також, в його книзі є опис двох ротацій в аеропорту, в яких побував і Руслан (друга почалась 16 січня, а 22-го оборона нового терміналу припинилась). При невдалій спробі деблокування ДАПу та штурму позицій сепаратистів, автора було важко поранено. Останні дні оборони нового терміналу Руслан Боровик описує вже зі слів товаришів.

Саме ця книга покладе початок історії виставки, яка вже 26 квітня буде відкрита в м. Черкаси. Фотографії глибокі і шалено живі. На них наші хлопчики. Не бійтесь зазирнути їм в очі...
Запрошуємо на зустріч з автором!

Офіційне відкриття відбудеться о 15:00 год. 26 квітня 2017 року.
Місце розташування виставки: Галерея народного мистецтва (вул. Хрещатик 251).