Черкаський художній музей запрошує на творчий вечір сучасної інструментальної музики Богдана Половко та поетичної натури Ії Ківи. 
_________________________________________________________ 
Половко Богдан - сучасний молодий український композитор, піаніст. 
Навчався в Київському інституті музики ім. Ґлієра на факультеті академічного фортепіано. 
Здебільшого стилістика композиції базується на основах імпровізації, мінімалізму та циклічності форми. Працює також з мелодекламативними видами композицї. 
В 2014-му році писав музику до радіо-спектаклю "Собаче сердце". Являється постійним учасником музичних проектів джазової та експериментальної музики. 
Влітку 2015-го працював над музичним оформленням виставки італійського художника Elvio Chiricozzi. Про свої твори каже так: «Моя музика для мене як окремий внутрішній світ, дзеркало. Часом хочеться лише бути в звуковій хвилі, бути собою, там відчуваєш себе впевненим і доцільним. Моя музика — це я сам». Виступав з концертами в Україні та Росії. 

Ія Ківа - поет, перекладач. Вірші, переклади та рецензії публікувалися в журналах «Студия», «Слово\Word», «Нева», «Радуга», «Ковчег», «Плавучий мост», «Новая Юность», «Новый мир», «Белый ворон», «Лиterraтура», сайтах Litcentr і Polutona. Переклала роман Марії Галіної «Автохтони» українською (Фоліо, 2016). 
Лауреатка Міжнародного фестивалю літератури і культури «Слов'янські традиції» (2013), міжнародного фестивалю поезії «Емігрантська ліра» (2016), літературної премії ім. Юрія Каплана (2013), переможиця Всеукраїнського поетичного конкурсу «Малахітовий носоріг» (2014, Вінниця) та інш. Лонг-лист літературних премій «Белла» (2014) і «Дебют» в номінації «поезія» (2015). 
Учасниця поетичних читань «Книжкового арсеналу», фестивалю поезії «Київські лаври», літературного фестивалю в межах Форуму видавців у Львові тощо. 

Дмитро Марков - саксофоніст, флейтист (м. Київ) 
Іван Левченко - барабанщик, перкусіоніст (м. Київ) 
Приймали участь у міжнародних конкурсах та джазових фестивалях. Діючі гастролюючі учасники різноманітних колективів.