Якщо Ви ставите собі запитання: «Як я можу збільшити продуктивність свого бізнесу?», «Як я зможу підвищити віддачу своїх працівників?», «Що мені необхідно зробити, щоб збільшити доходи компанії?», значить Вам, як власнику, буде корисний цей семінар.

Більшості своїх співробітників Ви ставите однакові робочі умови, ритм і обсяг виконуваної роботи. Тривалість перерв і час на спілкування персоналу так само стандартно. Можливо, Ви не враховуєте і не звертаєте пильної уваги тільки на одне - на особистісні характеристики і особливості кожного фахівця. Через це «незнання» відбувається емоційно-енергетичне виснаження і втрата працездатності Вашого персоналу.

Цей тренінг зможе відповісти розповісти вам про 6 типологій особистості та надасть знання про конкретну адаптацію кожного співробітника, допоможе правильно впливати на процес структурування часу, строків і обсягів виконуваної роботи. Отримавши ці знання, Ви зможете знайти свій особистий «ключ» до кожного співробітника, які природним шляхом стануть примножувати капітал Вашої компанії.

Тривалість: 2.30-3 години
Реєстрація обов'язкова: https://goo.gl/forms/GUN11fzCkvLvL5sw1
Кількість місць обмежена.

Контакти: Вікторія 093 0016126