Запрошуємо вас 4 лютого (субота), о 17.00, відвідати музичну програму  «Allusion» відомих українських музикантів Остапа Шутка та Ольги Шутко за участю камерного оркестру  Черкаської обласної філармонії. У програмі прозвучать українські та іноземні колядки: «Тиха ніч», «Щедрик», «Jingle Bells» та ін. До цих творів додаються твори класичні (Гендель, Бах), супервіртуозні (Паганіні, Дюпор), кавер-версії відомих хітів популярної музики, які спеціально для артиста зробила відома композиторка Богдана Фроляк. Прозвучить музика з репертуару АББА, Океану Ельзи, Адріано Челентано, Майкла Джексона, Бобі МакФеріна та ін.
 

Остап Шутко є одним із найвідоміших музикантів нашого часу.  Лауреат міжнародних конкурсів, а також власник багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International та ін.). Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.

 Ольга Шутко – віолончелістка-віртуоз. Лауреат міжнародних конкурсів. В її репертуарі всі відомі твори для віолончелі. Постійно виступає як соліст та камерний виконавець. Часто виступає з чоловіком, скрипалем Остапом Шутком, має компакт-диски, записи на радіо і ТБ. Її грі притаманні глибина, напруга, ліризм, але вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипці.